Strona główna Artykuły Najlepsze filmy i bajki dla dzieci

Najlepsze filmy i bajki dla dzieci

0 459
filmy dla dzieci

Nie od dziś wiadomo, że dzieci uwielbiają oglądać telewizję. Współczesne bajki nie uczą dzieci zbyt wiele, a jedynie otępiają. Jakkolwiek, dla wielu rodziców puszczenie pociesze bajki jest jedynym sposobem na zyskanie chwili dla siebie. Gdy już jesteśmy zmuszeni to zrobić, warto sięgnąć po klasyki, na których sami dorastaliśmy – dzięki temu dziecko nauczy się wielu rzeczy, miło spędzi czas, a my zyskamy spokój i moment na zrelaksowanie się. Nie mając dostępu do wypożyczalni filmów, możemy filmy dla dzieci za darmo ściągnąć czy obejrzeć za pośrednictwem wielu stron internetowych.
Poniżej postanowiliśmy zamieścić subiektywny ranking pod tytułem „filmy dla dzieci 2013” najlepszych bajek:

Król lew – bajka ponadczasowa, pokazująca, że każdy czyn ma swoje konsekwencje. Ponadto, udowadnia, że dobro zawsze zwycięża i nie posiada ograniczeń wiekowych.
Toy Story – bajka o przyjaźni dziecka z ulubionymi zabawkami. Pokazuje siłę przyjaźni, wiary oraz uczy, że zazdrość jest złym uczuciem, któremu nie warto poddawać się
Wall.e – jedna z nowszych produkcji Pixar, ukazująca możliwą przyszłość ludzkości. Głównym bohaterem jest robot, który pomaga w zalesieniu zanieczyszczonej ziemi. Morał: należy dbać o środowisko, przyjmować pomoc innych oraz nie odtrącać innych z powodu różnic.

 

 

Powiązane słowa kluczowe:

filmy dla dzieci cda
filmy dla dzieci za darmo
filmy dla dzieci 2013

PODOBNE ARTYKUŁY